Bērnu un jauniešu treniņi

Pirms piesakies, iepazīsties ar mūsu DROŠĪBAS NOTEIKUMIEM!

Kas tas ir?

 

Vispārēji attīstošas nodarbības bērnu un jauniešu grupām.
Drošu un pārbaudītu treniņu metožu pielietojums, lai sniegtu jaunajiem censoņiem labākos apstākļus ilgtermiņa izaugsmei.

Šo nodarbību galvenā tendence ir kontrolēta, visaptveroša muskulatūras nostiprināšana, koordinācijas attīstīšana, drošu kustību pamatu apguve daudzveidīgā un interesantā treniņu procesā. Aktivitātes noris sertificētu un pieredzējušu treneru pavadībā.
Nodarbības rekomendējam apmeklēt ikvienam jaunajam sportot gribētājam, kā arī topošajiem sportistiem kā papildu attīstošu aktivitāti sporta spēļu treniņiem.

Grupu iedalījums:

 

Bērni (3-5 gadus veci) – attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē (45 min).
Bērni (6-8 gadus veci) – attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, kā arī stabilitātes, koordinācijas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanas pamati (50 min).

Jaunieši (9-12 gadus veci) – stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati un kontrolēti mainīgas intensitātes uzdevumi (60 min).
Jaunieši (13-17 gadus veci) – stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati, kontrolēti, pakāpeniski spēka attīstīšanas un mainīgas intensitātes uzdevumi (60 min).

Kā pieteikties?

 

Spied uz Pieteikties un izveido lietotāja profilu. Kad tas izdarīts, sistēmā publicētajā kalendārā, atrodi “Bērni (3-5 gadus veci)”, “Bērni (6-8 gadus veci)”, “Jaunieši (9-12 gadus veci)” vai  “Jaunieši (13-17 gadus veci)” nodarbību, iegādājies sev piemērotu abonamnetu un reģistrē savu dalību treniņam.
*ja vēl neesi pārliecināts par šo nodarbību piemērotību, pirmo izmēģinājuma treniņu iespējams apmeklēt bez maksas, iepriekš paziņojot mums caur zāles facebook, e-pastu vai telefoniski treneriem:

Bērni – trenere Agrita (29155735 vai 26163463)

Jaunieši – treneris Ansis (26534546 vai 26163463)

Cenas

 

Tā ir investīcija Jūsu atvases ilgtermiņa veselībā un labsajūtā.

Pirmā nodarbība (bez reģistrācijas) – BEZ MAKSAS
1 nodarbības apmeklējums – 10,00 EUR
5 apmeklējumu abonements (jāizmanto 2 mēnešu laikā) – 35,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 60,00 EUR

Iegādājies bērnu (3-8) abonementu ŠEIT!

Iegādājies jauniešu (9-17) abonementu ŠEIT!

Iespējams izmantot arī mūsu lietotnes