fbpx

Bērnu un jauniešu treniņi

Šobrīd nodarbības notiek 2 vecumu grupās:
8-12 g.v. – otrdienās un ceturtdienās, plkst 16:00
13-17 g.v. – pirmdienās, trešdienās un piektdienās, plkst 10:00

Kas ir vispārēji attīstošās bērnu un jauniešu nodarbības?

Tās ir grupu nodarbības, kurās pielietojam drošas un pārbaudītas treniņu metodes, lai sniegtu jaunajiem censoņiem labākos apstākļus ilgtermiņa izaugsmei.
Šo treniņu galvenais mērķis ir pareiza kustību motorikas apguve, visaptveroša muskulatūras nostiprināšana un koordinācijas attīstīšana. Treniņi tiek vaidoti par pamatu izvirzot funkcionālo kustību paternu dalījumu, iekļaujot tos daudzveidīgā un interesantā treniņu procesā. Aktivitātes noris kontrolētā vidē, pieredzējuša trenera pavadībā, kas dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas, atbilstoši katra dalībnieka spējām. Katrs treniņš iesākas ar iesildīšanos un noslēdzas ar atsildīšanos.
Nodarbības rekomendējam apmeklēt kā jaunajiem sportot gribētājam, tā arī papildus izvēlētā sporta veida treniņiem.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.

Kā pievienoties?

  1. Zemāk esošajā logā – reģistrācijas sitēmā, izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma nedēļa ir BEZ MAKSAS (reģistrējot dalību nodarbībā, jāizvēlas “BEZMAKSAS Iepazīšanās nedēļa”).
  3. Kad tas izdarīts, publicētajā kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbību Bērni (8-12 gadus veci) vai Jaunieši (13-17 gadus veci) sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas veikt reģistrāciju, sazinies ar mums caur zāles facebook, e-pastu vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 vai Krišs 27758696.

Cenas

Pirmā nedēļa – BEZ MAKSAS
1 mēneša abonements – 79,00 EUR
5 apmeklējumu abonements (jāizmanto 1 mēnešu laikā) – 59,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 99,00 EUR


Sadaļā
“Classes” aplūko nodarbību grafiku, bet sadaļā “Memberships”, atradīsi cenas un piedāvājumu abonementiem. Atceries, ka Tava pirmā nedēļa ir BEZ MAKSAS!
powered by Glofox