Bērnu un jauniešu treniņi

Šobrīd bērnu un jauniešu treniņi norisinās ārā svaigā gaisā Riga City Camping teritorijā (Ķīpsalas iela 8):

Jaunieši (9-17 g.) – treneris Ansis (26534546 vai 26163463)

Bērni (3-8 g.) – trenere Agrita (29155735)

Kas tas ir?

Vispārēji attīstošas nodarbības bērnu un jauniešu grupām.
Drošu un pārbaudītu treniņu metožu pielietojums, lai sniegtu jaunajiem censoņiem labākos apstākļus ilgtermiņa izaugsmei.

Šo nodarbību galvenā tendence ir kontrolēta, visaptveroša muskulatūras nostiprināšana, koordinācijas attīstīšana, drošu kustību pamatu apguve daudzveidīgā un interesantā treniņu procesā. Aktivitātes noris sertificētu un pieredzējušu treneru pavadībā.
Nodarbības rekomendējam apmeklēt ikvienam jaunajam sportot gribētājam, kā arī topošajiem sportistiem kā papildu attīstošu aktivitāti sporta spēļu treniņiem.

Grupu iedalījums:

Bērni (3-5 gadus veci) – attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē (45 min).
Bērni (6-8 gadus veci) – attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, kā arī stabilitātes, koordinācijas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanas pamati (50 min).

Jaunieši (9-12 gadus veci) – stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati un kontrolēti mainīgas intensitātes uzdevumi (60 min).
Jaunieši (13-17 gadus veci) – stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati, kontrolēti, pakāpeniski spēka attīstīšanas un mainīgas intensitātes uzdevumi (60 min).

Kā pieteikties?

Zemāk atrodamajā reģistrācijas sistēmā nepieciešams izveidot lietotāja profilu. Kad tas izdarīts, sistēmā publicētajā kalendārā (sadaļā “Classes”) iespējams aplūkot nodarbību grafiku, un pieteikties, bet sadaļā “Memberships” iespējams iegādādāties sev piemērotu abonemnetu.
*ja vēl neesi pārliecināts par šo nodarbību piemērotību, pirmo izmēģinājuma treniņu iespējams apmeklēt bez maksas, iepriekš paziņojot telefoniski treneriem:

Jaunieši – treneris Ansis (26534546 vai 26163463)

Bērni – trenere Agrita (29155735)

Cenas

Pirmā nodarbība (piesakoties telefoniski) – BEZ MAKSAS
1 mēneša abonements – 70,00 EUR
5 apmeklējumu abonements (jāizmanto 1 mēnešu laikā) – 50,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 90,00 EUR

Lai iegādātos izvēlēto abonementa veidu zemāk esošajā logā atveriet sadaļu “Memberships”.

powered by Glofox