Dziļā muskulatūra

Pirms piesakies, iepazīsties ar mūsu DROŠĪBAS NOTEIKUMIEM!

Kādi ir dziļās muskulatūras treniņi?

 

Nodarbības norisinās mērenā slodzē ar fokusu uz dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanu.
Attīsta kakla, muguras, sānu, preses un iegurņa muskulatūru, veicot vingrojumus uz paklāja lielākoties ar savu ķermeņa svaru.

Nodarbības ilgums – 1 stunda (otrdienās un ceturtdienās – 19:00, reizēm arī sestdienu rītos).
Dziļā muskulatūra – atbildīga par stāju un līdz ar to enerģijas līmeni kā ikdienas aktivitātēs, tā arī intensīvu treniņu laikā. Tā ir mugurkaula balsta aparāts mūsu ikdienas gaitām un, jo īpaši sporta aktivitāšu laikā, veicot eksplozīvas un jaudīgas kustības.
Nepietiekami spēcīga dziļā muskulatūra liek nervu sistēmai darboties kā aizsardzības mehānismam, pazemina enerģijas līmeni un izraisa ikdienas saspringumu.
Nodarbības paredzētas dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanai, regulāriem sportotājiem palīdzot uzlabot ikdienā veicamo vingrojumu tehnisko izpildījumu un vingrojumu izpildes jaudu. Savukārt, iesācējiem palīdzēs apzināties sava ķermeņa spējas, lai uzlabotu pašsajūtu un spertu plašu soli pretī savas veselības uzlabošanai.

Kā pieteikties?

 

Spied uz Pieteikties un izveido savu lietotāja profilu. Kad tas izdarīts, sistēmā publicētajā kalendārā, atrodi “Dziļās muskulatūras” nodarbību, iegādājies sev piemērotu abonementu un reģistrē savu dalību treniņam.
*ja vēl neesi pārliecināts par šo nodarbību piemērotību, vari savu pirmo izmēģinājuma treniņu apmeklēt bez maksas, iepriekš paziņojot mums caur zāles facebook, e-pastu vai telefoniski trenerim (Māris26390988)

Cenas

 

Tā ir investīcija Tavā ilgtermiņa veselībā un labsajūtā.

1 nodarbības apmeklējums – 10,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 65,00 EUR

Iegādājies abonementu ŠEIT!

Iespējams izmantot arī mūsu lietotnes