Dziļā muskulatūra

Dziļās muskulatūras treniņi norisinās ārā svaigā gaisā.

Vairāk info par norises vietu, zvanot trenerim Mārim26390988

Kādi ir dziļās muskulatūras treniņi?

Nodarbības norisinās mērenā slodzē ar fokusu uz dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanu.
Attīsta kakla, muguras, sānu, preses un iegurņa muskulatūru, veicot vingrojumus uz paklāja lielākoties ar savu ķermeņa svaru.

Nodarbības ilgums – 1 stunda.
Dziļā muskulatūra – atbildīga par stāju un līdz ar to enerģijas līmeni kā ikdienas aktivitātēs, tā arī intensīvu treniņu laikā. Tā ir mugurkaula balsta aparāts mūsu ikdienas gaitām un, jo īpaši sporta aktivitāšu laikā, veicot eksplozīvas un jaudīgas kustības.
Nepietiekami spēcīga dziļā muskulatūra liek nervu sistēmai darboties kā aizsardzības mehānismam, pazemina enerģijas līmeni un izraisa ikdienas saspringumu.
Nodarbības paredzētas dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanai, regulāriem sportotājiem palīdzot uzlabot ikdienā veicamo vingrojumu tehnisko izpildījumu un vingrojumu izpildes jaudu. Savukārt, iesācējiem palīdzēs apzināties sava ķermeņa spējas, lai uzlabotu pašsajūtu un spertu plašu soli pretī savas veselības uzlabošanai.

Kā pieteikties?

Zemāk atrodamajā reģistrācijas sistēmā nepieciešams izveidot lietotāja profilu. Kad tas izdarīts, sistēmā publicētajā kalendārā (sadaļā “Classes”) iespējams aplūkot nodarbību grafiku, un pieteikties, bet sadaļā “Memberships” iespējams iegādādāties sev piemērotu abonemnetu.
*ja vēl neesi pārliecināts par šo nodarbību piemērotību, pirmo izmēģinājuma treniņu iespējams apmeklēt bez maksas, iepriekš paziņojot telefoniski treneriem: (Māris26390988)

Cenas

1 nodarbības apmeklējums – 10,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 65,00 EUR

Lai iegādātos izvēlēto abonementa veidu zemāk esošajā logā atveriet sadaļu “Memberships”.

powered by Glofox

Iespējams izmantot arī mūsu lietotnes