fbpx

Funkcionālais Fitness

Kas ir Funkcionālais Fitness?

Tas ir mūsu pašu attīstīts grupu nodarbību koncepts ilgtspējīgai vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Galvenais uzsvars likts uz funkcionalitāti, kā arī daudzveidību izmantojamā ekipējuma un pielietoto vingrinājumu ziņā. Treniņi norisinās mainīgā intensitātē, kombinējot dažāda rakstura uzdevumus (tehniskā apmācība, spēka attīstīšana, intensīvāki izturības uzdevumi utt.).
Apmeklējot šīs nodarbības, Tu noteikti pilnveidosi kustību kvalitāti, uzlabosi veiktspēju, kas būs izmantojama reālās dzīves situācijās, kā arī noteikti iemācīsies, ko jaunu.
Lai pievienotos šīm nodarbībām, nav jābūt īpaši sagatavotam. Šī treniņu koncepta svarīgākais stūrakmenis ir sabalansētība, bet mūsu galvenais uzdevums – palīdzēt iemīlēt kustību un integrēt veselīgas sportiskās aktivitātes mūsu biedru ikdienas dzīves ritējumā.
Nodarbības ilgums – 1 stunda. Nodarbību laikā grupu vada treneris, kas uzrauga, dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas, atbilstoši katra dalībnieka spējām.
*ja vēlēsies, viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu nodarbībām – “Spēka treniņš” un/vai “Nostiprinošā Vingrošana”.

Kā vislabāk pievienoties?

Iesakām ērtākai reģistrācijai izmantot mūsu mobilās lietotnes:

 

  1. Mobilajā lietotnē vai zemāk esošajā WEB versijā izveido savu lietotāja profilu.
  2. Sadaļā “Memberships” atrodi un iegādājies sev piemērotāko abonementa veidu (Membership – termiņa abonementi vai Credits – reižu apmeklējumi).
  3. Sadaļā “Classes” atrodi nodarbības “Funkcionālais Fitness”, “Spēka Treniņš” vai “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vai vēlies saņemt papildus informāciju, sazinies ar mums –  facebook, e-pastā vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 un Krišs 27758696.

Cenas

1 nodarbības apmeklējums – 19,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 129,00 EUR
Mēneša abonements – 109,00 EUR
*Beztermiņa kontrakts –  89,00 EUR/mēn
*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi.

Tev ir paveicies, jo MAIJA ietvaros vari izmēģināt nodarbības nedēļu BEZ MAKSAS, kā arī izmantot mūsu ĪPAŠO VASARAS PIEDĀVĀJUMU: https://ridzenefitness.lv/ipasie-piedavajumi/