fbpx

Funkcionālais Fitness

Kas ir Funkcionālais Fitness?

Tas ir mūsu pašu attīstīts grupu nodarbību koncepts. Galvenais uzsvars likts uz funkcionalitāti, kā arī daudzveidību izmantojamā ekipējuma un pielietoto vingrinājumu ziņā. Apmeklējot šīs nodarbības, Tu noteikti pilnveidosi kustību kvalitāti un uzlabosi veiktspēju, kas būs izmantojama reālās dzīves situācijās. Paralēli motorikas, spēka un koordinācijas attīstīšanai, pievēršam uzmanību arī pakāpeniskai izturības veicnāšanai.
Nodarbību laikā grupu vada treneris, kas uzrauga, dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas, atbilstoši katra dalībnieka spējām.
Lai pievienotos šīm nodarbībām, nav jābūt īpaši sagatavotam. Mūsu programmas netiek veidotas priekš profesionāļiem un pat šķietami sarežģītākie vingrinājumi ir pielāgojami, lai ikviens spētu attīstīties pakāpeniski. Šī treniņu koncepta galvenais ieguvums ir sabalansētība ar galveno mērķi – organiski integrēt veselīgas sportiskās aktivitātes ikdienas dzīves ritējumā, vienlaicīgi apgūstot ko jaunu.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.
*ja vēlēsies, viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu “Nostiprinošās Vingrošanas” treniņiem.

Kā vislabāk pievienoties?

Iesakām ērtākai reģistrācijai izmantot mūsu mobilās aplikācijas:

 

  1. Izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma nedēļa ir BEZ MAKSAS (pie abonementiem jāizvēlas – “Iepazīšanās nedēļa”).
  3. Kad tas izdarīts, kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbības “Funkcionālais Fitness” vai “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vai vēlies saņemt papildus informāciju, sazinies ar mums –  facebook, e-pastā vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 un Krišs 27758696.

Cenas

Pirmā nedēļa – BEZ MAKSAS 

1 nodarbības apmeklējums – 19,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 129,00 EUR
Mēneša abonements – 109,00 EUR
*Beztermiņa kontrakts –  89,00 EUR/mēn

*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi.

Sadaļā “Classes” aplūko nodarbību grafiku, bet sadaļā “Memberships”, atradīsi cenas un piedāvājumu abonementiem. Atceries, ka Tava pirmā nedēļa ir BEZ MAKSAS!
powered by Glofox