fbpx

Funkcionālais Fitness

Kas ir Funkcionālais Fitness?

Funkcionālais fitness ir mūsu pašu radīta koncepta grupu nodarbības. Galveno uzsvaru liekam uz daudzveidību kā izmantoto vingrinājumu, tā arī pielietotā ekipējuma ziņā. Šajos treniņos lielākoties dominē funkcionālās kustības un to iedalījums paternos. Tu noteikti pilnveidosi kustību kvalitāti un uzlabosi veiktspēju, kas būs pielietojama reālās dzīves situācijās. Paralēli motorikas un spēka attīstīšanai, pievēršam uzmanību arī galvenajām enerģijas sistēmām, galvenokārt, izturības veicnāšanai.
Nodarbību laikā grupu vada treneris, kas dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas, atbilstoši katra dalībnieka spējām. Katrs treniņš iesākas ar iesildīšanos un noslēdzas ar atsildīšanos.
Lai pievienotos šīm nodarbībām, nav jābūt īpaši sagatavotam – pat šķietami sarežģītākie vingrinājumi ir pielāgojami, lai spētu attīstīties pakāpeniski.
Šī treniņu koncepta galvenais ieguvums ir sabalansētība ar galveno mērķi, spēt organiski integrēt sportiskās aktivitātes Tavā ikdienas dzīves ritējumā.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.
*ja vēlēsies, viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu “Nostiprinošās Vingrošanas” treniņiem.

Kā vislabāk pievienoties?

Iesakām ērtākai reģistrācijai izmantot mūsu mobilās aplikācijas:

 

  1. Izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma nedēļa ir BEZ MAKSAS (pie abonementiem jāizvēlas – “Iepazīšanās nedēļa”).
  3. Kad tas izdarīts, kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbības “Funkcionālais Fitness” vai “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas pieteikties, sazinies ar mums –  facebook, e-pastā vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 vai Krišs 27758696.

Cenas

Pirmā nedēļa – BEZ MAKSAS 

1 nodarbības apmeklējums – 19,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 129,00 EUR
Mēneša abonements – 109,00 EUR
*Beztermiņa kontrakts –  89,00 EUR/mēn

*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi.

Sadaļā “Classes” aplūko nodarbību grafiku, bet sadaļā “Memberships”, atradīsi cenas un piedāvājumu abonementiem. Atceries, ka Tava pirmā nedēļa ir BEZ MAKSAS!
powered by Glofox