fbpx

Nostiprinošā vingrošana

Kas ir Nostiprinošā Vingrošana?

Šīs ir grupu nodarbības, kas norisinās zemā intensitāte ar fokusu uz stājas muskulatūras nostiprināšanu. Daudz tiek strādāts pie muguras, iegurņa, plecu stabilitātes, veicot vingrojumus uz paklājiņa, lielākoties ar ķermeņa svaru vai mazo svaru inventāru (pretestības gumijas, pildbumbas utt.).
Šie treniņi būs lieliski piemēroti:
-iesācējiem, uzsākot savas sportiskās gaitas;
-atsākot aktivitātes pēc garākas dīkstāves;
-regulāriem sportotājiem, kā papildus aktivitāte ķermeņa problēm-zonu stiprināšanai.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.
*ja vēlēsies, viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu “Funkcionālā Fitnesa” treniņiem.

Kā vislabāk pievienoties?

Iesakām ērtākai reģistrācijai izmantot mūsu mobilās aplikācijas:

 

  1. Izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma nedēļa ir BEZ MAKSAS (pie abonementiem jāizvēlas – “Iepazīšanās nedēļa”).
  3. Kad tas izdarīts, kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbības “Nostiprinošā Vingrošana” vai “Funkcionālais Fitness” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vai vēlies saņemt papildus informāciju, sazinies ar mums –  facebook, e-pastā vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 un Krišs 27758696.

Cenas

Pirmā nedēļa – BEZ MAKSAS 

1 nodarbības apmeklējums – 19,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 129,00 EUR
Mēneša abonements – 109,00 EUR
*Beztermiņa kontrakts –  89,00 EUR/mēn

*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi.

Sadaļā “Classes” aplūko nodarbību grafiku, bet sadaļā “Memberships”, atradīsi cenas un piedāvājumu abonementiem. Atceries, ka Tava pirmā nedēļa ir BEZ MAKSAS!
powered by Glofox