fbpx

Nostiprinošā vingrošana

Kas ir Nostiprinošā Vingrošana?

Šīs ir grupu nodarbības, kas norisinās zemā intensitāte ar fokusu uz dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanu. Daudz tiek strādāts pie muguras, iegurņa, plecu stabilitātes, veicot vingrojumus uz paklājiņa, lielākoties ar ķermeņa svaru vai mazo svaru inventāru (pretestības gumijas, pildbumbas utt.).
Šie treniņi būs lieliski piemēroti:
-iesācējiem, uzsākot savas sportiskās gaitas;
-atsākot aktivitātes pēc garākas dīkstāves;
-regulāriem sportotājiem, kā papildus aktivitāte ķermeņa problēm-zonu stiprināšanai.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.

*ja vēlēsies, viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu “Funkcionālā Fitnesa” treniņiem.

Kā vislabāk pievienoties?

  1. Zemāk esošajā reģistrācijas sitēmā izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma nedēļa ir BEZ MAKSAS (reģistrējot dalību nodarbībā, jāizvēlas “BEZMAKSAS Iepazīšanās nedēļa”).
  3. Kad tas izdarīts, publicētajā kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbību “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas veikt reģistrāciju, sazinies ar mums caur zāles facebook, e-pastu vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 vai Krišs 27758696.

Cenas

Pirmā nedēļa – BEZ MAKSAS 

*Beztermiņa kontrakts –  79,00 EUR/mēn
1 nodarbības apmeklējums – 
15,00 EUR
Mēneša abonements – 99,00 EUR
7 dienu abonements – 35,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 119,00 EUR

*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi.

Sadaļā “Classes” aplūko nodarbību grafiku, bet sadaļā “Memberships”, atradīsi cenas un piedāvājumu abonementiem. Atceries, ka Tava pirmā nedēļa ir BEZ MAKSAS!

powered by Glofox