fbpx

Nostiprinošā vingrošana

✅Šobrīd nostiprinošās vingrošanas treniņi norisinās iekštelpās, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu:

Kādi ir nostiprinošās vingrošanas treniņi?

Nodarbības norisinās mērenā slodzē ar fokusu uz dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanu.
Attīsta kakla, muguras, sānu, preses un iegurņa muskulatūru, veicot vingrojumus uz paklāja lielākoties ar savu ķermeņa svaru.

Nodarbības ilgums – 1 stunda.
Dziļā muskulatūra – atbildīga par stāju un līdz ar to enerģijas līmeni kā ikdienas aktivitātēs, tā arī intensīvu treniņu laikā. Tā ir mugurkaula balsta aparāts mūsu ikdienas gaitām un, jo īpaši sporta aktivitāšu laikā, veicot eksplozīvas un jaudīgas kustības.
Nepietiekami spēcīga dziļā muskulatūra liek nervu sistēmai darboties kā aizsardzības mehānismam, pazemina enerģijas līmeni un izraisa ikdienas saspringumu.
Nodarbības paredzētas dziļās un stājas muskulatūras nostiprināšanai, regulāriem sportotājiem palīdzot uzlabot ikdienā veicamo vingrojumu tehnisko izpildījumu un vingrojumu izpildes jaudu. Savukārt, iesācējiem palīdzēs apzināties sava ķermeņa spējas, lai uzlabotu pašsajūtu un spertu plašu soli pretī savas veselības uzlabošanai.

Kā vislabāk pievienoties?

  1. Zemāk esošajā reģistrācijas sitēmā izveido savu lietotāja profilu.
  2. Jaunajiem biedriem izmēģinājuma treniņš ir BEZ MAKSAS (reģistrējot dalību nodarbībā, jāizvēlas “Pirmais apmeklējums – BEZMAKSAS Iepazīšanās treniņš”).
  3. Kad tas izdarīts, publicētajā kalendārā (sadaļā “Classes”) atrodi nodarbību “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas veikt reģistrāciju, sazinies ar mums caur zāles facebook, e-pastu vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 vai Rihards 26302563.

Cenas

Pirmā nodarbība – BEZ MAKSAS 

1 nodarbības apmeklējums – 15,00 EUR

Mēneša abonements – 99,00 EUR

7 dienu abonements – 35,00 EUR

10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 119,00 EUR

Beztermiņa kontrakts –  79,00 EUR/mēn

*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi;
**kontraktu nav iespējams “iesaldēt” uz laiku, tikai deaktivizēt pilnībā (pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem);
***ar šiem abonementiem ir iespējams apmeklēt gan Funkcionālā fitnesa, gan Nostiprinošās vingrošanas nodarbības

Lai iegādātos izvēlēto abonementa veidu zemāk esošajā logā atveriet sadaļu “Memberships”.

powered by Glofox

Iespējams izmantot arī mūsu lietotnes