fbpx

Pārtopam par “Rīdzene Functional Fitness”

Dārgie BIEDRI!

CrossFit Rīdzene, zem šāda nosaukuma, pastāv jau no 2014. gada februāra. Šo gadu laikā, esam darbojušies pēc CrossFit vadlīnijām, izmantojot šīs organizācijas piedāvātas treneru izglītības iespējas.
Aizvien vairāk, pēdējos gados, it sevišķi, uzsākot darboties ar profesionāliem sportistiem un sporta komandām, radās nepieciešamība krietni paplašināt informācijas ieguves apvāršņus. Tai pat laikā, sākām novērot tendenci, ka aizvien vairāk lielās CrossFit zāles pasaulē sāk startēt zem saviem individuāli izveidotajiem zīmoliem.
Lēnu garu, iesaistot jauniegūtās zināšanas, sākotnēji individuālajos treniņos, pēcāk darbā ar sporta komandām un visbeidzot, pamazām integrējot mūsu grupu nodarbībās, secinājām, ka mūsu pārliecība par programmas individualizēšanu un ticību tai tikai aug.
Šis lēmums, atteikties no CrossFit nosaukuma, nenāca pēkšņi – apsvērām ideju par to jau 2 gadu garumā, šogad, beidzot, sapratām, ka esam tam nobrieduši un gatavi. Gatavi un pieauguši profesionālajā ziņā. Esam gatavi piedāvāt mūsu biedriem savu unikalitāti, sevis pašu izveidotu identitāti, kas balstīta un mūsu komandas ilgus gadus krāto pieredzi!
Vienvārdsakot, šīs izmaiņas mums paver iespēju domāt un darboties krietni plašāk, nenoturot tik daudz ierastajos rāmjos.
Mēs, noteikti, novērtējām ilgos gadus zem CrossFit vārda un no tiem esam paņēmuši to labāko arī savā turpmakajā ceļā. Mēs turpināsim iepriekš praktizēto metodiku apspēlēt treniņu programmās, papildinot to ar mūsu pašu individualitāti zem funkcionālā fitnesa nodarbību nosaukuma.
Kādēļ FUNKCIONĀLAIS FITNESS? Tā ir pilnības definīcija. Un, ja kāds vēl nezināja, tad jau vairākus gadus šis ir oficiāli definēts sporta veids, kas vēlas “izsist ceļu” uz olimpiādi. Notiek pasaules čempionāti, tiek dibinātas federācijas… Mūsuprāt, šis nosaukums visprecīzāk definē visaptverošās aktivitātes un izaicinājumus ar ko sastopamies mūsu treniņos.
Tai pat laikā, nosaukuma maiņa mums vairāk ļaus justies brīviem, apspēlējot jaunus, paralēlo nodarbību veidus, kā bērnu, jauniešu treniņi, “Dziļā muskulatūra”.

‼️Īsie, tiešie jautājumi un atbildes (viss zemāk esošais ir balstīts uz pēdējās dienās zālē uzdotajiem, arī pārfrāzētiem, jautājumiem):

📌Kas mainīsies treniņos un to uzbūvē?

Faktiski, nekas pārlieku un daudz – pēdējā gada laikā, mēs jau aizvien vairāk nodarbībās centāmies integrēt jauniegūtās zināšanas un izpratni, tā kā, lēnu garu, jau bijām sākuši programmas optimizēšanu un ceļu uz pārveidošanos.
Funkcionālais fitness būs nodarbības, kur praktizēsim kā vingrošanas elementus, tā olimpisko svarcelšanu, izturības uzdevumus, iekļausim funkcionālā bodibildinga elementus, taisīsim augstas intensitātes kompleksus, kontrolēta tempa uzdevumus, pa laikam pierakstīsim rezultātus, izaicinot sevi. Ar neprofesionālu aci skatoties, viss notiks ļoti līdzīgi, tikai daudz vairāk piedomājot, ko mēs darām, kādēļ mēs to darām. Tai skaitā, iespēja trenēties biežāk un sabalansētākas programmas pielietojums (a.k.a. “nevajag sevi piebeigt katrā treniņā, lai iegūtu labāku rezultātu – pat rezultātu priekš sacensībām”) vairāk sporta zinātne, mazāk nejaušības. Galvenais mērķis – censties nenodarīt pāri savam ķermenim tādā mērā, lai tiktu kavēts tā progress un ilgtermiņa labsajūta.

📌Kā būs ar sacensībām, OPEN?

Viss būs, ja vien tāds ir Jūsu mērķis.
Interesentiem kopistiski, tā pat, kā ierasts, tiks organizētas OPEN grupiņas, tikai, lai ievadītu rezultātus sistēmā, vajadzēs uzdevumu nofilmēt, kā to dara lielākā daļa no visas pasaules un Latvijas dalībniekiem.
Nekur nepazudīs arī Ziemassvētku kauss un viss pārējais, kur regulāri ņemam dalību.
Kādēļ lai tā notiktu?
Dalība sacensībās ir katra biedra brīva izvēle, paralēli tam mēs centīsimies būt maksimāli gudri savā ikdienas treniņu procesā, lai justos labi un pilnvērtīgi un sagādātu maksimāli lielu dzīves kvalitātes ulzabojumu.

📌Ja es tomēr gribu trenēties zem CrossFit nosaukuma?

Ja Jūsu vērtība ir būt piederīgam tieši šim (CrossFit) vārdam vai arī radies kāds cits iemesls, kas saistīts ar nosaukuma maiņu un dēļ tā Jūs neesiet vairs gatavi turpināt mūsu sadarbību – mēs noteikti rekomendējam kādu no 2 Latvijas CrossFit zālēm – CrossFit Riga vai CrossFit Urban Tribe.
Mēs ļoti respektējam un cienam atlikušās 2 CrossFit zāles Latvijā, kas saglabā šo nosaukumu, kā arī cenšamies uzturēt savstarpēji draudzīgas attiecības un kontaktu – tā arī tas būs turpmāk.

📌Ja, dēļ nosaukuma maiņas, vēlos pārtraukt kontraktu?

Mēs neliksim šķēršļus – sazinieties ar mums privāti, ja radusies šāda situācija.

📌Kādēļ mums jāmaksā tāda pati summa par abonementu, ja vairs nav CrossFit nosaukums?

Abonementa cenai nav nekāda saskara ar CrossFit nosaukumu. Naudas summu, ko iepriekš sastādīja CrossFit maksājums (maksājums, kas ikgadēji jāveic par CrossFit vārda izmantošanu), jau izmantojam, mūsuprāt, praksē pielietojamākas izglītības un kvalifikācijas celšanai.
Nodarbības maksa, apliecina piedāvātā pakalpojuma kvalitāti – treneru iesaisti, nodarbības programmēšanu, indivudālo pieeju un kontoli, grupas kapacitātes limitus, zāles uzturēšanu, komūnu veidojošus pasākumus. Bez tam, ja aplūkojam ar kāda līmeņa vingrinājumiem, to progresijām tiek strādāts mūsu praktizētajās nodarbībās – tos ir grūti salīdzināt ar klasisko sporta zāļu piedāvātajiem grupu treniņiem un nepieciešamo trenera iesaisti tajos.
Galu galā, katram pašam spriest vai saņemtais pakalpojums ir ieguldītās naudas vērts. Kā jau minējam – ja kādu no esošajiem biedriem neampierina mūsu jaunais nosaukums, noteikti esam gatavi šo jautājumu mierīgi risināt, sarunu gaitā.

☝️Mēs šo soli uzskatām par nebeidzama apvāršņa paplašināšanu, savas individualitātes un unikalitātes paušanu! Un, noteikti, virzienu uz PRIEKŠU 🔝
Virzienu bez citu veidotām asociācijām un salīdzinājumiem – tikai ar to, ko esam sasnieguši un veidojam paši!

Ceram, ka būsiet mūsu sastāvdaļa, lai piedzīvotu to visu KOPĀ 💪