fbpx

Spēka treniņš

Kas ir Spēka Treniņš?

“Spēka Treniņš” ir mērenas intensitātes grupu nodarbība, kurā fokusējamies uz visaptverošu ķermeņa attīstīšanu caur daudzveidīgiem spēka vingrinājumiem. Šajās nodarbībās izmantojam, mūsuprāt, efektīvākās metodes, lai veidotu izbalansētu kombināciju starp noturīgas spēka bāzes pamatiem un muskuļu hipertrofiju, vienlaicīgi prioritizējot augstas kvalitātes kustību standartus.
Katrā nodarbībā ir iekļauta iesildīšanās, konkrētajā dienā ieplānotā treniņa pamatdaļa, kas iedalīta 2 vai 3 blokos, kā arī atsildīšanās.
Atšķirībā no funkcionālā fitnesa nodarbībām, šeit nesastapsi intensīvo treniņa daļa, jeb “conditioning”.
Sabalansētā struktūra sniedz iespēju pilnvērtīgi aptvert visu ķermeņa muskulatūru, apmeklējot šīs nodarbības vien 2-3 reizes nedēļā. Pievienotā vērtība noteikti ir mūsu zinošie treneri, kuri ikvienu veicamo uzdevumu padara jēgpilnu, izskaidrojot tā tehniskās nianses un radot padziļinātu izpratni.

Šis nodarbību veids būs tieši laikā, ja:
-jau sporto, bet Tev pietrūkst strukturēta treniņ-plāna;
-vēlies uzsākt spēka treniņus, bet nav specifiskas zināšanas;
-nespēj rast motivāciju, darbojoties vienatnē;
-nevēlies apmeklēt augstas intensitātes grupu nodarbības;
-paralēli, jau esošām, intensīvākām nodarbēm, gribi iekombinēt spēka treniņus.

Nodarbības ilgums – 1 stunda. Nodarbību laikā grupu vada treneris, kas uzrauga, dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas atbilstoši katra dalībnieka spējām.
*viena un tā pašā abonementa ietvaros, varēsi šīs nodarbības kombinēt ar mūsu “Funkcionālā Fitnesa” un “Nostiprinošās Vingrošanas” treniņiem.

Kā vislabāk pievienoties?

Iesakām ērtākai reģistrācijai izmantot mūsu mobilās lietotnes:

 

  1. Mobilajā lietotnē vai zemāk esošajā WEB versijā izveido savu lietotāja profilu.
  2. Sadaļā “Memberships” atrodi un iegādājies sev piemērotāko abonementa veidu (Membership – termiņa abonementi vai Credits – reižu apmeklējumi).
  3. Sadaļā “Classes” atrodi nodarbības “Spēka Treniņš”, “Funkcionālais Fitness” vai “Nostiprinošā Vingrošana” sev ērtā laikā un reģistrē dalību.
  4. Ja tomēr kādu iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vai vēlies saņemt papildus informāciju, sazinies ar mums –  facebook, e-pastā vai telefonsiski Mārtiņš 26163463 un Krišs 27758696.

Cenas

1 nodarbības apmeklējums – 19,00 EUR
10 apmeklējumu abonements (jāizmanto 3 mēnešu laikā) – 129,00 EUR
Mēneša abonements – 109,00 EUR
*Beztermiņa kontrakts –  89,00 EUR/mēn
*beztermiņa kontrakts paredz automātisko ikmēneša maksājumu. Kontraktu iespējams deaktivizēt pēc aizvadītiem vismaz 3 mēnešiem (notikušiem vismaz 3 automātiskajiem maksājumiem). Lai deaktivizētu kontraktu, Jums jāsazinās ar mums vienu mēnesi iepriekš. Kamēr kontrakts būs spēkā, tas automātiski pagarināsies uz nākamo mēnesi. 

Tev ir paveicies, jo MAIJA ietvaros vari izmēģināt nodarbības nedēļu BEZ MAKSAS, kā arī izmantot mūsu ĪPAŠO VASARAS PIEDĀVĀJUMU: https://ridzenefitness.lv/ipasie-piedavajumi/